ADVIN
Obrázek

Webový informační systém pro personální agenturu


Pro personální agenturu Pragma jsme vytvořili webový informační systém, který napomáhá v každodenní práci, zvyšuje efektivitu agentury, přehlednost dat a také spokojenost klientů i uchazečů o práci. Díky webové formě informačního systému, mohou zaměstnaci s informačním systémem pracovat odkudkoliv a z jakéhokoliv zařízení připojeného k internetu. Zaměstnanci proto mohou přímo na schůzkách vládat data do systému. Tato data jsou pak neustále zálohována, nemůže proto dojít k jejich ztrátě.

Webový informační systém obsahuje správu databáze klientů s jejich inzeráty a na druhé straně databáze uchazečů o práci, jejich požadavky i životopisy. Díky této přehledné databázi pak mají personalisté jednoduchý přístup k datům a mohou tak snadno odpovídat na požadavky klienta. Vyhledávání slouží i opačně, tedy podle požadavků uchazeče může personalista najít v databázi klientů vhodnou práci pro uchazeče. V databázi je také možné sledovat, jakých pohovorů se uchazeč o práci již účastnil a jaký byl výsledek těchto pohovorů. Je zde také možné sledovat kariérní růst daného uchazeče a tím mu nabízet aktuálnější pozice a navyšovat tak spokojenost jak uchazečů, tak i klientů – zaměstnavatelů.

Informační systém je provázán s internetovým portálem, to znamená, že zadaný inzerát od klienta si mohou uchazeči přečíst na webových stránkách a rovnou se o místo přes personální agenturu ucházet.

Ucelený informační systém umožní personální agentuře efektivně, profesionálně a hlavně bezpečně spravovat velké množství dat. Správně vytvořený informační systém pak jejich práci velmi usnadňuje a personální agentura tak může dosahovat lepších výsledků v propojení mezi klientem a adekvátním uchazečem o zaměstnání.

 Přečtěte si naše novinky