ADVIN
Obrázek

Webový informační systém pro českého importéra


Pro významného českého importéra skútrů a motocyklů jsme vytvořili rozsáhlý webový informační systém. Vzhledem k rozsáhlosti působení tohoto importéra se jednalo o velmi složitý a propracovaný informační systém, který sdružoval několik dalších informačních systémů dalších odběratelů a prodejců.

Společnost Nevima group má díky informačnímu systému přehledně evidované všechny výrobce i dovezené modely. U jednotlivých motocyklů pak mohou třídit dle nastavení filtru např. podle výrobce, VIN, dovezené motocykly, motocykly prodané dealerovi, motocykly poskytnuty do komise dealerovi, prodány koncovému zákazníkovi, trvání záruky, atd.

Nevima group ale může také evidovat návody k obsluze dle výrobce či modelu, a to samé platí i pro propagační materiály. Dále do informačního systému mohou evidovat náhradní díly a to jak podle výrobce a modelu, tak i jejich ceny, objednávky od dealerů, stejně tak jako stav vyřízení těchto objednávek. Objednané náhradní díly je pak možné převést přímo do účetního systému.

Samozřejmostí je také evidence servisních prohlídek, kam spadají informace jako údržba dle předepsaných intervalů, reklamace a záruční opravy a také pozáruční servis a opravy. Pro dealery je pak možnost evidence nároků na slevy při nákupu motocyklů a výše dealerské provize.

Aby tento systém byl kompletní, dealeři mají také svůj informační systém napojený právě na importéra tak, aby spolu mohli bezchybně a efektivně komunikovat, nedocházelo k duplicitním objednávkám náhradních dílů či motocyklů a motocykly naopak byly pod pevnou kontrolou importéra.

Importér ani dealeři se nemusí bát o ztrátu dat, ta jsou neustále zálohována a díky webovému informačnímu systému k nim mají přístup kdykoliv a odkudkoliv, nutné je pouze připojení na internet.

 Přečtěte si naše novinky