ADVIN

O společnosti ADVIN

Společnost ADVIN vznikla na pevných odborných základech, postavených na dlouholetých zkušenostech členů našeho týmu.

Již od roku 2003 se zabýváme řešeními informačních systémů, které jsme s rozvojem internetu začali realizovat na bázi webových aplikací. Team spolupracujících odborníků z oboru internetu, reklamy, marketingu a obchodu se tak přirozeným vývojem spojil ve společnosti ADVIN, která se komplexně zabývá reklamou a marketingem na internetu.

Proč si vybrat ADVIN?

Pro společnost ADVIN je tvorba webových stránek, internetová reklama a marketing orientována v první řadě na ekonomický efekt pro klienta.

Jen kvalitně vytvořené stránky nebo e-shop, jejich bezchybná funkčnost, kvalitní použitelnost, plná SEO optimalizace pro vyhledavače, efektivní marketingová podpora webu a další naplněná kriteria mohou zabezpečit rychlou návratnost investice do internetové reklamy a tvorbu zisku pro klienta. Pojem „cena/výkon” je pro nás klíčový.

ADVIN umí reálně zviditelnit Vaši společnost na internetu. Dostane Vás na přední místa ve vyhledávačích. Nastaví nejvýhodnější poměr „cena/výkon” za PPC reklamu. Provede analýzu návštěvnosti a tím Vám poskytne nejlepší informace o úspěchu vaší internetové reklamy.

Pro další marketingovou podporu Vám ADVIN vytvoří množství efektivních zpětných odkazů, zviditelní vás na Facebooku a v dalších sociálních sítích. Připraví pro Vás kampaně využívající rozesílání hromadných e-mailů zaměřených na vámi zvolenou cílovou skupinu, formou firemního bulletinu nebo newsletteru „na klíč”. Postará se o kompletní obsah, texty PR článků, fotografie, originální grafická podoba je samozřejmostí. Zajistí jeho pravidelné rozesílání a průběžné vyhodnocování úspěchu.

Video prezentace vytvořená společností ADVIN dokáže obohatit web o atraktivní prvek a nejlépe přiblíží vašim potenciálním klientům produkty nebo služby vaší společnosti.

ADVIN Vám pomůže využít potenciálu internetové reklamy a marketingu na maximum.


Přečtěte si naše novinky