ADVINWebové informační systémy

Publikováno dne: 8.12.2015

Informační systémy umožňují shromažďování a zpracovávání řady informací souvisejících s provozem firmy, například s plánováním, zakázkami a klienty nebo se zaměstnanci. Při umístění informačního systému na internet dosáhneme daleko lepší dostupnosti zpracovávaných dat pro všechny autorizované uživatele systému, samozřejmě při zachování stejné nebo vyšší bezpečnosti dat ve srovnání s uložením dat na firemní server.

Systém přímo na míru

Webové informační systémy na zakázku od společnosti ADVIN nemají ambice nahradit velké a komplexní informační systémy (ERP), ale nabízejí řešení přesně na míru klientů, kteří ve svém hlavním informačním systému nemají vhodný a dostatečně jednoduchý modul pro správu konkrétních informací, které proto často zpracovávají v excelových tabulkách nebo na zastaralých specializovaných informačních systémech.


Hlavní výhody webového informačního systému:

Dostupnost – IS je umístěn na internetu, proto je dostupný odkudkoliv, kdykoliv a komukoliv s oprávněním k datům přistupovat.

Bezpečnost – veškerá přenášená data jsou zabezpečena šifrováním, umístění je na jednom z nejvýkonnějších a nejbezpečnějších hostingů v ČR.

Efektivnost – usnadní a zkvalitní zpracování vašich dat, která jsou dostupná odkudkoliv, a například i z mobilního telefonu.

Úspora nákladů – webový informační systém je umístěn na výkonném hostingu na internetu, není tedy potřeba investovat do vlastního serveru a IT pracovníků.

Libovolná možnost rozšíření systému – při vytvoření webového informačního systému na míru je možné do systému kdykoliv implementovat nové funkce nebo moduly.

 


Přečtěte si naše novinky