ADVINIntuitivní obsluha webového informačního systému

Publikováno dne: 1.6.2015

Informační systém je důležitou součástí každé firmy, a to nejen z ekonomického hlediska, ale i z pohledu jejího řízení a rozvoje.

Každý informační systém ale funguje správně, pouze pokud se s ním pracuje a vkládají se do něj data. Hodně zaměstnanců se ale snaží práci s informačním systémem z různých důvodů vyhýbat.

Obsluhovat informační systém ale nemusí být vždy tak složité, jak si mnozí myslí. Správný informační systém by totiž měl obsahovat jen takové množství dat a funkcí, které firma skutečně potřebuje a využije.

Naše webové informační systémy proto programujeme pro klienty vždy na základě důkladné analýzy jejich skutečných potřeb a požadavků, které konzultujeme jak s vedením firmy, tak s přímými uživateli IS.
Díky programování informačních systémů ADVIN klientům na míru nejsou v jejich administraci žádné přebytečné položky, které by zbytečně komplikovaly nebo znepříjemňovaly práci s informačním systémem.
Všechny zaměstnance, kteří s webovým informačním systémem ADVIN pracují, důkladně proškolíme a naše podpora je jim také stále k dispozici.

Pokud se chcete o jednoduchosti a přehlednosti našich informačních systémů přesvědčit, vyzkoušejte si  demoverzi  jedné z variant našich webových informačních systémů.

 


Přečtěte si naše novinky